انواع قالب های گوش و سمعک

- author -

نظرات (09)

 1. سلام اسم من حسین هست موقعیت من افغانستان هستْ میتوانم قالب گوش خود را از طریق انترنت به یکی از دوستانم که درایران هست ارسال کنم و اونا برای من سمعک تهیه کند بخاطراینکه شاید شما در جریان باشی در افعانستان سمعک های نامرئی ندارد خواستم از ایران سفارش بیدم خواستم بگویم امکان دارد قالب گوش خود رااز از طریق انترنت ارسال کنم یا خیر

 2. باسلام خدمت شما . بنده وز وز گوش دارم بطوریکه صدای صوت اذیتم میکند . دکتر گوش گفته کم شنوایی باعث فشار به گوش آورده و موجب صوت کشیدن گوش میگردد باید سمعک دیجیتال بگذارید . سوال من اینه آیا با گذاشتن سمعک ضد صوت نویز و صوت گوشم قطع خواهد شد ؟ ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید و درصورت قطع شدن این سمعک هزینه آن چقدر است . باتشکر – قاسم پور از بابل

  • سلام و عرض ادب
   اگر کم شنوایی دارین احتیاج به ضد صوت نیست فقط سمعک کافیه.
   شما میتونید بابت سمعک دیجیتال ۷۰۰هزار تا ۱,۲۰۰هزار تومان هزینه کنید

  • با سلام و عرض ادب
   شما باید سمعک را به طور امتحانی روی گوش خود بگذارید، اگر در کاهش وزو گوش و کمک به شنوایی، مفید بود، شما کاندید استفاده از سمعک هستید. به این منظور می توانید برای دریافت سمعک امانی به طور موقّت، با این مرکز و با شماره ی ۲۲۳۶۲۱۹۸ تماس بگیرید.

 3. سلام
  قالب سمعک دارید که داخل گوش برود و شیلنگ آن خیلی نازک و ظریف باشد به گونه ای که روی گوش مخقی بماند و دیده نشود به مانند سمعکهای رسیور داخل گوش؟

 4. با سلام
  من برای مطالعه احتیاج به سکوت دارم، اما اطرافم خیلی شلوغه، همیشه تلوزیون باصدای زیاد بازه، من یک عایق ضد صوت شدیدا لازم دارم. قیمتش چنده و چجور تهیه کنم؟حضوری؟با تشکر.

  • سلام
   شما میتوانید از قالب های ضد صوت استفاده کنین
   جهت مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره ۲۲۳۶۲۱۹۸تماس بگیرین.

اولین نظر دهنده باشید

نام شما

ایمیل شما وب سایت

پیغام شما